Dinleyici Kayıtları

Kongremize iki farklı şekilde dinleyici olarak katılabilirsiniz. Bunlar:

  • Sertifikasız dinleyici
  • Sertifikalı dinleyici

Kongremize sertifikasız dinleyici olarak katılım ücreti 300 TL’dir. Herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Sertifikasız dinleyici olarak katılım sağlayabilmeniz için herhangi bir şart yoktur. Kongre programı ilan edildikten sonra (24 Temmuz 2023), iletişim bölümünde yazan numaralar ile irtibata geçmeniz gereklidir. Ödeme yapacak kişinin sertifikasız dinleyici ile aynı kişi olması gereklidir. Ayrıca, zoom üzerinden yapılacak olan online toplantıya katılım sırasında, sertifikasız dinleyicinin zoom hesabının isim soyismi gözükmelidir. Aksi takdirde toplantıya alınmayacaktır. Sertifikasız dinleyici de oluşturulacak whatsapp gruplarına dahil edilecektir. Yayın linkleri whatsapp grubu üzerinden paylaşılacaktır.

Kongremize sertifikalı dinleyici olarak katılmak isteyen katılımcıların aşağıdaki form ile kayıt olmaları gerekmektedir. Sertifikalı dinleyiciler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

  1. Öncelikle hesap bilgileri verilen hesaba 500 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. (Firmaların iletişime geçmeleri rica edilir)
  2. Aşağıdaki form ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu aşamada yapmış olduğunuz ödemeye ait dekontu da yüklemeniz gerekmektedir.
  3. En az bir oturuma baştan sona katılmış olmanız gerekmektedir. Takibi tarafımızdan yapılacaktır. Hiçbir oturuma katılmamış olanlar ücret ödemiş olsalar bile sertifika talebinde bulunamazlar. Buna ek olarak para iadesi talebinde de bulunamazlar.
  4. Dinleyicilerin sertifikalarında, kongreye dinleyici olarak katılım sağladıkları yazacaktır.
  5. Sertifikalı dinleyicilere canlı yayın linkleri whatsapp aracılığı ile mesaj yoluyla ve mail yoluyla iletilecektir.

Yukarıda bahsedilen aşamaları gerçekleştirmiş dinleyicilere sertifikaları mail yoluyla gönderilecektir.

SERTİFİKALI DİNLEYİCİ KAYIT FORMU

KAYIT BİLGİLERİ

Dekontunuzu .pdf, .png, .jpg or .jpeg formatında herhangi biri ile yükleyiniz.

FATURA BİLGİLERİ

For security verification, please enter any random two digit number. For example: 93