Kayıt Süreci

Kongreye katılabilmek için aşağıdaki adımlar uygulanmalıdır.

1-) Sisteme bildiri yükleyebilmek için Tam Metin Bildiri Gönder veya Özet Bildiri Gönder sayfasındaki form doldurulmalıdır. Çalışmanızın Yazım Kılavuzu sayfasında verilen örnek formatta olmasına dikkat ediniz. Çalışmanızı ait benzerlik raporunu almayı unutmayınız.

2-) Formu doldurulduktan sonra çalışmanızı gönderiniz. Form gönderimi yapıldıktan sonra sayfada yeşil renkte formun gönderildiğine dair bilgi yazısı sayfası açılacak ve sorumlu yazara yükleme yapıldığına dair bilgilendirme maili gönderilecektir. Bu yazı çıkmadıysa veya mail gelmediyse çalışmanız gönderilememiştir. Bu durumda bizimle iletişime geçiniz. Dosyaların boyutuna bağlı olarak yükleme işleminin süresi değişebilir.

3-) Çalışmanız hakem heyetimizden onay aldıktan sonra, onay bilgisi size e-mail ile bildirilecektir.

4-) Onay bilgisini aldıktan sonra kayıt ücretini yatırmanız gerekmektedir. Kayıt ücretini Önemli Tarihler sayfasında belirtilen tarihe kadar yatırabilirsiniz.

5-) Kayıt ücretini yatırdıktan sonra dekont ve istenen diğer bilgileri bize göndermeniz gerekmektedir. Gönderme işlemi sitede bulunan Dekont Gönder sayfasından yapılacaktır.

6-) Gönderme işlemi bittikten sonra kabul belgeniz en kısa sürede hazırlanacak ve size mail yolu ile gönderilecektir.

7-) Bu aşamadan sonra kongre programında belirtilen gün ve saatte sunumunuzu yapmanız gerekmektedir. Kongremiz online olarak gerçekleştirilecektir. Online sunumlar Zoom programı aracılığı ile gerçekleştirilecektir. Bu sunumlar aynı anda canlı olarak kayıt altına alınacaktır. Sunumlara katılım için gerekli bağlantı linki ve şifreler düzenleme kurulu tarafından oluşturulacak olan WhatsApp grubunda paylaşılacaktır. Bu sebeple kayıt sırasında mutlaka cep telefonu numaranızı yazmayı unutmayınız (Cep telefonu numaralarınız ve diğer kişisel bilgileriniz hiçbir kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacaktır). Katılımcılarımızın ilgili oturumlara katılması ve sunumlarını yapmaları zorunludur.